CUM FUNCȚIONEAZĂ - Megatax- RECUPERAREA IMPOZITULUI DIN GERMANIA

Pracowałeś za granicą i chcesz uzyskać zwrot podatku z Holandii, Niemiec czy też Belgii? Znakomicie trafiłeś, gdyż dzięki naszym usługom cała procedura przebiegnie sprawnie i szybko, a Ty, zanim się obejrzysz, otrzymasz pieniądze na swoje konto bankowe. Co więc musisz zrobić? Wystarczy, że nam zaufasz i postąpisz zgodnie z prostymi 5 krokami, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Wszystko po to, by jak najbardziej ograniczyć formalności po Twojej stronie.

Jak wygląda zwrot podatku z zagranicy, korzystając z usług Megatax?

W pierwszej kolejności musisz wypełnić krótki formularz, który znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce “kontakt”. Znajdują się w nim pytania o podstawowe informacje związane m.in. z uzyskanymi zarobkami czy też krajem, w którym wykonywałeś pracę zarobkową. Na zgłoszenia odpowiadamy możliwie jak najszybciej, nawet w ciągu 24 godzin. Po przeanalizowaniu przesłanych informacji prześlemy Ci wstępną kalkulację podatkową wraz z wysokością przysługującego Ci zwrotu podatku z Niemiec czy też Holandii.

W związku z tym możesz odwiedzić jedno z naszych biur w całej Polsce lub pozostać przy kontakcie mailowym i telefonicznym – wszystko tak naprawdę zależy od Ciebie. Ostatnią rzeczą, którą musisz wykonać, jest zapoznanie się i podpisanie się pod przygotowanymi przez nas dokumentami. Gdy to zrobisz, możesz spokojnie wyczekiwać pieniędzy na swoim koncie bankowym. Zwyczajowo proces ten trwa kilka miesięcy. Widzisz jakie to proste? Nie czekaj więc i już dziś skorzystaj z naszych usług!

CONDIȚII TRANSPARENTE

Verificați cât este de ușor!

1 / 5Completați formularul de pe site-ul nostru web

2 / 5Primiți de la noi sau estimăm inițială

3 / 5Decideți pe baza termenilor de colaborare cunoscuți

5 / 5După ce se pot vedea luni în timpul taxele restituite

4 / 5Semnați documentele

Ușor, nu-i așa?

Aplicați acum o rambursare a impozitului.

EUR

    Aplicați acum pentru recuperarea impozitului.

    Nu așteptați expirarea termenului