КАК ЭТО РАБОТАЕТ - Megatax

Pracowałeś za granicą i chcesz uzyskać zwrot podatku z Holandii, Niemiec czy też Belgii? Znakomicie trafiłeś, gdyż dzięki naszym usługom cała procedura przebiegnie sprawnie i szybko, a Ty, zanim się obejrzysz, otrzymasz pieniądze na swoje konto bankowe. Co więc musisz zrobić? Wystarczy, że nam zaufasz i postąpisz zgodnie z prostymi 5 krokami, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Wszystko po to, by jak najbardziej ograniczyć formalności po Twojej stronie.

Jak wygląda zwrot podatku z zagranicy, korzystając z usług Megatax?

W pierwszej kolejności musisz wypełnić krótki formularz, który znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce “kontakt”. Znajdują się w nim pytania o podstawowe informacje związane m.in. z uzyskanymi zarobkami czy też krajem, w którym wykonywałeś pracę zarobkową. Na zgłoszenia odpowiadamy możliwie jak najszybciej, nawet w ciągu 24 godzin. Po przeanalizowaniu przesłanych informacji prześlemy Ci wstępną kalkulację podatkową wraz z wysokością przysługującego Ci zwrotu podatku z Niemiec czy też Holandii.

W związku z tym możesz odwiedzić jedno z naszych biur w całej Polsce lub pozostać przy kontakcie mailowym i telefonicznym – wszystko tak naprawdę zależy od Ciebie. Ostatnią rzeczą, którą musisz wykonać, jest zapoznanie się i podpisanie się pod przygotowanymi przez nas dokumentami. Gdy to zrobisz, możesz spokojnie wyczekiwać pieniędzy na swoim koncie bankowym. Zwyczajowo proces ten trwa kilka miesięcy. Widzisz jakie to proste? Nie czekaj więc i już dziś skorzystaj z naszych usług!

ПРОЗРАЧНЫЕ УСЛОВИЯ

Проверьте, как это просто!

1 / 5Вы заполняете форму на нашем сайте

2 / 5Получаете первоначальный расчет от нас

3 / 5Вы принимаете решения на основе условий сотрудничества, с которыми Вы ознакомились

5 / 5Через несколько месяцев Вы получите возврат налога на свой счет

4 / 5Подписываете документы

Разве это не просто?

Подайте заявку на возврат налога прямо сейчас.

EUR

    Подайте заявку сейчас

    Не ждите пока закончится строк дела