Zwrot podatku z Holandii - Rybnik - Megatax.com

Pracowałeś za granicą?

Odzyskaj podatek razem z nami - jesteśmy w Rybniku!

EUR

  Wnioskuj teraz o zwrot podatku

  Nie czekaj aż sprawa się przedawni!

  Jesteś jednym z emigrantów zarobkowych? Wykonujesz legalną pracę w Holandii i chciałbyś dowiedzieć się, jak możesz ubiegać się o zwrot podatku? Proces ten jest dość skomplikowany i wymaga dopełnienia wielu formalności, dlatego jako profesjonalni doradcy wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych rodaków, oferując im w Rybniku kompleksową pomoc.

  Kto może się ubiegać o zwrot?

  Mogą się o niego ubiegać wszyscy, którzy zostali legalnie zatrudnieni na terenie Holandii, a ich pracodawca odprowadzał składki na poczet podatku dochodowego do Belastingdienst, który jest odpowiednikiem polskiego urzędu skarbowego. Otrzymanie zwrotu jest uwarunkowane wysokością odprowadzanych przez pracodawcę składek, jeśli były one za wysokie, pracownik jest upoważniony do odbioru nadpłaty. Rozliczenie jest obowiązkowe dla większości osób, warto więc zapoznać się z obowiązującymi progami oraz ulgami.

  Jakie są wysokości podatków od osób fizycznych?

  W Holandii mamy trzy kategorie podatników. Zatrudnieni na umowę o pracę lub osiągający dochody z tytułu najmu należą do pierwszej kategorii. Wysokość podatku dla tej grupy zależy od tzw. progów. Dla zarabiających do 19 645 EUR stawka wynosi 36.55%, w przedziale do 33 791 – 40.80%. Najwyższa stawka wynosi 52% i dotyczy dochodów powyżej 67 073 EUR.

  Jakie dokumenty są wymagane?

  By rozliczyć zwrot, musisz mieć przygotowane dokumenty, które potwierdzą Twoje dochody i wydatki na terenie kraju. Potrzebujesz przede wszystkim:

  • kopię dowodu osobistego lub paszportu,
  • kartę Jaaropgave – otrzymasz ją od każdego pracodawcy, u którego byłeś zatrudniony w roku fiskalnym, po jego zakończeniu,
  • wypełniony formularz UE/WE wydawany przez Urząd Skarbowy w Polsce, wystawiony na podstawie rozliczenia PIT 36 z załącznikiem ZG.

  Żeby zaoszczędzić Ci czasu i stresu związanego z wypełnianiem formularzy i kontaktowaniem się z holenderskim urzędem, chętnie wspomożemy Cię w tym procesie. Rozliczymy wszystko za Ciebie, prezentując możliwe do wykorzystania ulgi oraz dostarczając tłumaczenia dokumentacji.

  Specjalnie dla Ciebie

  Jesteśmy w Rybniku - łatwy zwrot podatku z Holandii Rybnik

  Opinie

  Dołącz do grona zadowolonych klientów

  Opinia - Hania Klasa-Karkowska
  Hania Klasa-Karkowska
  Polecam usługi tej firmy, mimo że jesteśmy z drugiego końca Polski rozliczenie przebiegło sprawnie i bezproblemowo, wszystkie formalności udało się załatwić drogą elektroniczną lub pocztową. Dodam że korzystaliśmy z mężem pierwszy raz z usług Megatax a w przyszłym roku skorzystamy ponownie.
  Opinia - Karolina Rakoczy
  Karolina Rakoczy
  Pierwszy raz skorzystałam z usługi rozliczenia podatku zza granicy przez firmę Megatax. Pracownicy rzetelni, a miłym zaskoczeniem okazał się niedługi okres oczekiwania na zwrot. W moim przypadku wyniósł on 2 miesiące, a rozliczałam się z trzech lat do tyłu. Kwoty wyliczone przez pracowników praktycznie w zupełności pokryły się z rzeczywistym, odzyskanym zwrotem podatku. Polecam!
  Opinia - Monika Siwula
  Monika Siwula
  Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Szybko sprawnie i profesjonalnie zostało wszystko wykwykonane. Polecam ich usługi jeśli chodzi o rozliczenie się z niemieckiego podatku
  Opinia - Wojciech Lech
  Wojciech Lech
  Korzystam co roku z tej firmy wszystko załatwiają na tip top. Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Polecam
  Opinia - Jakub Lasota
  Jakub Lasota
  Serdecznie polecam ,dokładna pomoc w każdym kroku od początku do końca, bardzo dobry kontakt z firmą
  Opinia - Kasia Łaska
  Kasia Łaska
  Bardzo goraco polecam. Korzystalismy z uslug firmy i jestesmy bardzo zadowoleni. Profesjonalne podejscie do sprawy.
  Opinia - Monika Partyka
  Monika Partyka
  Polecam w stu procentach tą firmę. Wszystko miło i szybko załatwione. Bardzo profesjonalne podejscie.
  Opinia - Patryk Duda
  Patryk Duda
  Polecam jak najbardziej tą firmę. Wszystko załatwione jak należy. Szybki zwrot. Profesjonalne podejście do klienta .
  Opinia - Angela Wiewiórka
  Angela Wiewiórka
  Serdecznie wszystkim polecam , wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo :) polecam jeszcze raz
  Opinia - Sylwia Płusa
  Sylwia Płusa
  Witam. Polecam daną firme mają naprawdę szybki system pracy i dobrze rozliczaja. Sama juz poleciłam tą firme kilku znajomym ze wzgledu nawet na to że nie mają wysokich cen w porównaniu do innych firm.
  Opinia - Agnieszka Buś-Surmiak
  Agnieszka Buś-Surmiak
  Bardzo profesjonalna firma. Byłam informowana na bieżąco o każdej czynności dotyczącej mojego rozliczenia z pidatku w Anglii. Inni tego nie robią! Polecam wszystkim????
  Opinia - Monika Marcinkowska
  Monika Marcinkowska
  Bardzo polecam to biuro. Profesjonalna, rzeczowa obsługa. Zwrot podatku zgodny z terminem określonym przez miłą Panią Kasię z Poznania. Bardzo jesteśmy z mężem zadowoleni z kontaktu i współpracy . Jeszcze raz bardzo bardzo polecamy. Jarosław i Monika.
  Opinia - Anna Dziąćko
  Anna Dziąćko
  Polecam serdecznie Profesjonalna obsługa Korzystamy drugi rok Pani z oddziału w Tarnowie mega profesjonalna Odzyskalismy podatek za ubiegły rok szybko i sprawnie oraz rodzinne na córkę Z pewnością będziemy korzystać nadal
  Opinia - Mateusz Jasiński
  Mateusz Jasiński
  Jak najbardziej polecam . Pierwszy raz rozliczałem się z dochodu uzyskanego za granica . Dzięki solidnemu podejściu pracowników szybko otrzymałem zwrot , co roku będę do was wracał firma godna zaufania.
  Opinia - Renata Tęcza-Hajnold
  Renata Tęcza-Hajnold
  Po raz pierwszy korzystałam z usług megatax w tym roku z polecenia znajomej ,więc teraz ja mogę polecić tę firmę za profesjonalne podejście do klienta rzetelność i chęć pomocy w razie niezrozumiałej dla mnie korespondencji zza granicy ???? POLECAM!!!!
  Przejrzyste warunki

  Sprawdź, jakie to proste!

  1 / 5Wypełniasz prosty formularz na naszej stronie

  2 / 5Otrzymujesz od nas wstępną kalkulację podatkową

  3 / 5Możesz też odwiedzić jedno z naszych biur w całej Polsce

  5 / 5Po kilku miesiącach otrzymujesz zwrot podatku bezpośrednio na swoje konto

  4 / 5Podpisujesz dokumenty

  Pomożemy Ci odzyskać Twój podatek!
  Z nami zyskasz!