Zwrot podatku z Niemiec - Brzesko - Megatax

Pracowałeś za granicą?

Odzyskaj podatek razem z nami - jesteśmy w Brzesku!

EUR

  Wnioskuj teraz o zwrot podatku

  Nie czekaj aż sprawa się przedawni!

  Każdego roku wielu naszych rodaków wyjeżdża do pracy za naszą zachodnią granicę, gdzie – jako cenieni fachowcy – bardzo często znajdują zatrudnienie w firmach cieszących się zasłużoną renomą w swojej branży. Jeżeli tylko stosunek pracy był uregulowany w ramach umowy, a co za tym idzie pracodawca odprowadzał ustawowe składki, bardzo możliwe, że również Tobie przysługuje zwrot podatku z Niemiec. Jeden z oddziałów naszej firmy znajduje się w Brzesku, więc zawsze możesz liczyć na profesjonalną pomoc ze strony ekspertów w swoim mieście!

  Kompleksowe rozliczanie niemieckiego podatku dochodowego

  Wszystkim Klientom zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą nie tylko obliczenie wysokości należnego zwrotu, lecz również złożenie wymaganej deklaracji w imieniu zgłaszających się do nas osób. Później pozostaje już tylko czekać, aż odnośny Finanzamt przeleje pieniądze na Twoje konto, cała procedura trwa zazwyczaj od kilku do kilkunastu tygodni.

  Za jakie lata można otrzymać zwrot podatku z Niemiec?

  Według prawa obowiązującego w kraju naszych zachodnich sąsiadów, rozliczenia można dokonać za maksymalnie 4 lata wstecz. Oznacza to, że z naszych usług mogą skorzystać nawet osoby, które pracowały jeszcze w 2017 i nie zdawały sobie dotychczas sprawy, że mogą z tego tytułu odzyskać nadpłacony Lohnsteuer.

  Czemu warto skorzystać z usług firmy Megatax przy rozliczeniach z urzędami zagranicznymi?

  Przede wszystkim dlatego, że korzystając z naszych usług zyskujesz jednocześnie pewność, że otrzymasz cały przysługujący Ci zwrot podatku z Niemiec wraz z ulgami. Zatrudnieni przez nas specjaliści szczegółowo przeanalizują Twoje dokumenty w języku obcym, sprawdzą, ile dokładnie pieniędzy możesz odzyskać, a następnie przejdą do załatwienia wszystkich niezbędnych formalności, a w razie potrzeby pozyskania dodatkowych informacji, skontaktują się bezpośrednio z Finanzamtem. Dzięki temu otrzymasz pieniądze znacznie szybciej oraz unikniesz wielu nieporozumień z urzędnikami.

  Chcesz wiedzieć więcej na temat procedury zwrotu podatku z Niemiec? Skontaktuj się z pracownikami oddziału w Brzesku, wstępną kalkulację wykonujemy całkowicie bezpłatnie!

  Specjalnie dla Ciebie

  Jesteśmy w Brzesku- łatwy zwrot podatku z Niemiec

  Opinie

  Dołącz do grona zadowolonych klientów

  Opinia - Hania Klasa-Karkowska
  Hania Klasa-Karkowska
  Polecam usługi tej firmy, mimo że jesteśmy z drugiego końca Polski rozliczenie przebiegło sprawnie i bezproblemowo, wszystkie formalności udało się załatwić drogą elektroniczną lub pocztową. Dodam że korzystaliśmy z mężem pierwszy raz z usług Megatax a w przyszłym roku skorzystamy ponownie.
  Opinia - Karolina Rakoczy
  Karolina Rakoczy
  Pierwszy raz skorzystałam z usługi rozliczenia podatku zza granicy przez firmę Megatax. Pracownicy rzetelni, a miłym zaskoczeniem okazał się niedługi okres oczekiwania na zwrot. W moim przypadku wyniósł on 2 miesiące, a rozliczałam się z trzech lat do tyłu. Kwoty wyliczone przez pracowników praktycznie w zupełności pokryły się z rzeczywistym, odzyskanym zwrotem podatku. Polecam!
  Opinia - Monika Siwula
  Monika Siwula
  Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Szybko sprawnie i profesjonalnie zostało wszystko wykwykonane. Polecam ich usługi jeśli chodzi o rozliczenie się z niemieckiego podatku
  Opinia - Wojciech Lech
  Wojciech Lech
  Korzystam co roku z tej firmy wszystko załatwiają na tip top. Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Polecam
  Opinia - Jakub Lasota
  Jakub Lasota
  Serdecznie polecam ,dokładna pomoc w każdym kroku od początku do końca, bardzo dobry kontakt z firmą
  Opinia - Kasia Łaska
  Kasia Łaska
  Bardzo goraco polecam. Korzystalismy z uslug firmy i jestesmy bardzo zadowoleni. Profesjonalne podejscie do sprawy.
  Opinia - Monika Partyka
  Monika Partyka
  Polecam w stu procentach tą firmę. Wszystko miło i szybko załatwione. Bardzo profesjonalne podejscie.
  Opinia - Patryk Duda
  Patryk Duda
  Polecam jak najbardziej tą firmę. Wszystko załatwione jak należy. Szybki zwrot. Profesjonalne podejście do klienta .
  Opinia - Angela Wiewiórka
  Angela Wiewiórka
  Serdecznie wszystkim polecam , wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo :) polecam jeszcze raz
  Opinia - Sylwia Płusa
  Sylwia Płusa
  Witam. Polecam daną firme mają naprawdę szybki system pracy i dobrze rozliczaja. Sama juz poleciłam tą firme kilku znajomym ze wzgledu nawet na to że nie mają wysokich cen w porównaniu do innych firm.
  Opinia - Agnieszka Buś-Surmiak
  Agnieszka Buś-Surmiak
  Bardzo profesjonalna firma. Byłam informowana na bieżąco o każdej czynności dotyczącej mojego rozliczenia z pidatku w Anglii. Inni tego nie robią! Polecam wszystkim????
  Opinia - Monika Marcinkowska
  Monika Marcinkowska
  Bardzo polecam to biuro. Profesjonalna, rzeczowa obsługa. Zwrot podatku zgodny z terminem określonym przez miłą Panią Kasię z Poznania. Bardzo jesteśmy z mężem zadowoleni z kontaktu i współpracy . Jeszcze raz bardzo bardzo polecamy. Jarosław i Monika.
  Opinia - Anna Dziąćko
  Anna Dziąćko
  Polecam serdecznie Profesjonalna obsługa Korzystamy drugi rok Pani z oddziału w Tarnowie mega profesjonalna Odzyskalismy podatek za ubiegły rok szybko i sprawnie oraz rodzinne na córkę Z pewnością będziemy korzystać nadal
  Opinia - Mateusz Jasiński
  Mateusz Jasiński
  Jak najbardziej polecam . Pierwszy raz rozliczałem się z dochodu uzyskanego za granica . Dzięki solidnemu podejściu pracowników szybko otrzymałem zwrot , co roku będę do was wracał firma godna zaufania.
  Opinia - Renata Tęcza-Hajnold
  Renata Tęcza-Hajnold
  Po raz pierwszy korzystałam z usług megatax w tym roku z polecenia znajomej ,więc teraz ja mogę polecić tę firmę za profesjonalne podejście do klienta rzetelność i chęć pomocy w razie niezrozumiałej dla mnie korespondencji zza granicy ???? POLECAM!!!!
  Przejrzyste warunki

  Sprawdź, jakie to proste!

  1 / 5Wypełniasz prosty formularz na naszej stronie

  2 / 5Otrzymujesz od nas wstępną kalkulację podatkową

  3 / 5Możesz też odwiedzić jedno z naszych biur w całej Polsce

  5 / 5Po kilku miesiącach otrzymujesz zwrot podatku bezpośrednio na swoje konto

  4 / 5Podpisujesz dokumenty

  Pomożemy Ci odzyskać Twój podatek!
  Z nami zyskasz!