Zwrot podatku z Niemiec - Chrzanów - Megatax

Pracowałeś za granicą?

Odzyskaj podatek razem z nami - jesteśmy w Chrzanowie!

EUR

  Wnioskuj teraz o zwrot podatku

  Nie czekaj aż sprawa się przedawni!

  Wielu Polaków podejmuje decyzję o pracy za granicą. Jednym z często wybieranych kierunków stają się Niemcy. Jest to kraj o dobrej kondycji gospodarczej, a więc oferuje wiele możliwości pod względem zarobkowym. Wykonując zawód na terenie tego kraju konieczne będzie rozliczenie podatku, a dzięki temu możemy starać się o jego zwrot. Sprawdź jakie ulgi Ci przysługują z tego tytułu. W ramach działalności MegaTax oferujemy nasze usługi rachunkowe między innymi mieszkańcom miasta Chrzanów.

  Jakie są podatki w Niemczech?

  Podatek wynikający z podjęcia się pracy zawodowej w Niemczech ma dwa rodzaje – może być ograniczony i nieograniczony. W pierwszym przypadku dotyczy on osób, które pracowały nie dłużej niż 183 dni na terenie tego kraju i nie osiągnęły tym samym więcej niż 90% dochodu uzyskanego w całym roku rozliczeniowym. Z tytułu tego podatku nie przysługują żadne ulgi. O wiele większe możliwości zwrotu daje nieograniczony podatek. Dotyczy on tych, którzy pracowali w Niemczech dłużej niż 183 dni.

  Ulgi dla Chrzanowa z tytułu pracy zawodowej na terenie Niemiec

  Ulgi, które przysługują z tytułu zwrotu podatku dla mieszkańców Chrzanowa, którzy podjęli się pracy w Niemczech, to między innymi:

  • ulga związana z kosztami utrzymania (czynsz lub rachunki)
  • zwrot kosztów dojazdu do pracy (np. kupno biletów na komunikację miejską lub pociągi)
  • zwrot podatków z tytułu kosztów opieki nad dziećmi.

  Pomimo tego, że Niemcy posiadają jedne z najwyższych na świecie podatków, to jednak oferują też wiele ulg. Powyższe zestawienie to ledwie niewielki ułamek zwrotów, jakie można uzyskać.

  MegaTax dla mieszkańców Chrzanowa – specjaliści finansowi

  Po podjęciu się pracy zawodowej w Niemczech można uzyskać bardzo wysokie zwrotu podatku, sięgające nawet niecałych 5 tysięcy euro. W tym celu konieczne jest dokładne udokumentowanie kosztów, a także złożenie precyzyjnie wypełnionej deklaracji. W tym celu dobrze udać się do specjalistów, którzy dokładnie wiedzą na co zwrócić uwagę podczas wypełniania wniosków. Decydując się na skorzystanie z usług firmy MegaTax, nie musisz głowić się nad stosem dokumentów. My zrobimy wszystko za Ciebie, a Tobie przystanie jedynie czekać na środki pieniężne, które przyjdą na wskazane konto.

  Specjalnie dla Ciebie

  Jesteśmy w Chrzanowie- łatwy zwrot podatku z Niemiec

  Opinie

  Dołącz do grona zadowolonych klientów

  Opinia - Hania Klasa-Karkowska
  Hania Klasa-Karkowska
  Polecam usługi tej firmy, mimo że jesteśmy z drugiego końca Polski rozliczenie przebiegło sprawnie i bezproblemowo, wszystkie formalności udało się załatwić drogą elektroniczną lub pocztową. Dodam że korzystaliśmy z mężem pierwszy raz z usług Megatax a w przyszłym roku skorzystamy ponownie.
  Opinia - Karolina Rakoczy
  Karolina Rakoczy
  Pierwszy raz skorzystałam z usługi rozliczenia podatku zza granicy przez firmę Megatax. Pracownicy rzetelni, a miłym zaskoczeniem okazał się niedługi okres oczekiwania na zwrot. W moim przypadku wyniósł on 2 miesiące, a rozliczałam się z trzech lat do tyłu. Kwoty wyliczone przez pracowników praktycznie w zupełności pokryły się z rzeczywistym, odzyskanym zwrotem podatku. Polecam!
  Opinia - Monika Siwula
  Monika Siwula
  Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Szybko sprawnie i profesjonalnie zostało wszystko wykwykonane. Polecam ich usługi jeśli chodzi o rozliczenie się z niemieckiego podatku
  Opinia - Wojciech Lech
  Wojciech Lech
  Korzystam co roku z tej firmy wszystko załatwiają na tip top. Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Polecam
  Opinia - Jakub Lasota
  Jakub Lasota
  Serdecznie polecam ,dokładna pomoc w każdym kroku od początku do końca, bardzo dobry kontakt z firmą
  Opinia - Kasia Łaska
  Kasia Łaska
  Bardzo goraco polecam. Korzystalismy z uslug firmy i jestesmy bardzo zadowoleni. Profesjonalne podejscie do sprawy.
  Opinia - Monika Partyka
  Monika Partyka
  Polecam w stu procentach tą firmę. Wszystko miło i szybko załatwione. Bardzo profesjonalne podejscie.
  Opinia - Patryk Duda
  Patryk Duda
  Polecam jak najbardziej tą firmę. Wszystko załatwione jak należy. Szybki zwrot. Profesjonalne podejście do klienta .
  Opinia - Angela Wiewiórka
  Angela Wiewiórka
  Serdecznie wszystkim polecam , wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo :) polecam jeszcze raz
  Opinia - Sylwia Płusa
  Sylwia Płusa
  Witam. Polecam daną firme mają naprawdę szybki system pracy i dobrze rozliczaja. Sama juz poleciłam tą firme kilku znajomym ze wzgledu nawet na to że nie mają wysokich cen w porównaniu do innych firm.
  Opinia - Agnieszka Buś-Surmiak
  Agnieszka Buś-Surmiak
  Bardzo profesjonalna firma. Byłam informowana na bieżąco o każdej czynności dotyczącej mojego rozliczenia z pidatku w Anglii. Inni tego nie robią! Polecam wszystkim????
  Opinia - Monika Marcinkowska
  Monika Marcinkowska
  Bardzo polecam to biuro. Profesjonalna, rzeczowa obsługa. Zwrot podatku zgodny z terminem określonym przez miłą Panią Kasię z Poznania. Bardzo jesteśmy z mężem zadowoleni z kontaktu i współpracy . Jeszcze raz bardzo bardzo polecamy. Jarosław i Monika.
  Opinia - Anna Dziąćko
  Anna Dziąćko
  Polecam serdecznie Profesjonalna obsługa Korzystamy drugi rok Pani z oddziału w Tarnowie mega profesjonalna Odzyskalismy podatek za ubiegły rok szybko i sprawnie oraz rodzinne na córkę Z pewnością będziemy korzystać nadal
  Opinia - Mateusz Jasiński
  Mateusz Jasiński
  Jak najbardziej polecam . Pierwszy raz rozliczałem się z dochodu uzyskanego za granica . Dzięki solidnemu podejściu pracowników szybko otrzymałem zwrot , co roku będę do was wracał firma godna zaufania.
  Opinia - Renata Tęcza-Hajnold
  Renata Tęcza-Hajnold
  Po raz pierwszy korzystałam z usług megatax w tym roku z polecenia znajomej ,więc teraz ja mogę polecić tę firmę za profesjonalne podejście do klienta rzetelność i chęć pomocy w razie niezrozumiałej dla mnie korespondencji zza granicy ???? POLECAM!!!!
  Przejrzyste warunki

  Sprawdź, jakie to proste!

  1 / 5Wypełniasz prosty formularz na naszej stronie

  2 / 5Otrzymujesz od nas wstępną kalkulację podatkową

  3 / 5Możesz też odwiedzić jedno z naszych biur w całej Polsce

  5 / 5Po kilku miesiącach otrzymujesz zwrot podatku bezpośrednio na swoje konto

  4 / 5Podpisujesz dokumenty

  Pomożemy Ci odzyskać Twój podatek!
  Z nami zyskasz!