Zwrot podatku z Niemiec Jęrzejów - Megatax.com

Pracowałeś za granicą?

Odzyskaj podatek razem z nami - jesteśmy w Dąbrowie Tarnowskiej!

EUR

  Wnioskuj teraz o zwrot podatku

  Nie czekaj aż sprawa się przedawni!

  Każdy z nas na pewno zna kogoś, kto podjął pracę na Zachodzie. Wielu Polaków wybiera sąsiadujące z nami Niemcy jako miejsce stałej pracy. Zarobki są tam bowiem bardzo atrakcyjne, a proces znalezienia pracy krótszy ze względu na niskie bezrobocie. Każdy, kto legalnie pracuje na terenie Niemiec, powinien się rozliczyć z podatku dochodowego i ubiegać o jego zwrot w wypadku, gdy pobierane w ciągu roku składki okazały się być za wysokie niż oszacowana finalna kwota przez urząd skarbowy.

  Zwrot podatku z Niemiec

  Mogą się o niego ubiegać wszyscy legalnie zatrudnieni na terenie sąsiadującego z nami kraju. Powinni jednak zapoznać się z tamtejszymi zasadami fiskalnymi. Nasze biuro powstało właśnie po to, by nasi klienci nie musieli być zdani sami na siebie. Posiadamy ogromną wiedzę i doświadczenie związane z niemieckim prawem fiskalnym, jak i rozliczaniem podatków. Wystarczy się z nami skontaktować, by mieć pewność, że wszelkie formalności zostaną dopełnione.

  Rozliczenie podatku w Dąbrowie Tarnowskiej

  Zapraszamy do naszego oddziału w Dąbrowie Tarnowskiej każdego ubiegającego się o zwrot podatku z Niemiec. Obliczymy należny zwrot oraz przygotujemy wszelkie dokumenty, jedynym Twoim zadaniem będzie podanie numeru konta, na które pieniądze mają trafić. Jeśli pracowałeś w Niemczech przez ponad 183 dni, możesz ubiegać się o ulgi fiskalne.

  Proces rozliczenia

  Wystarczy, że zgłosisz się do naszego biura z kompletem odpowiednich dokumentów, świadczących o Twoich dochodach i kosztach życia. Najważniejszy dokument do Lohnsteuerbeschainigung z informacjami o zarobkach u jednego pracodawcy. Jeśli w okresie rozliczeniowym zmienialiśmy miejsce pracy, musimy posiadać osobny dokument od każdego pracodawcy. Konieczny jest również dowód osobisty lub paszport oraz dokument UE/EOG z polskiego Urzędu Skarbowego wydany na podstawie PIT36 z załącznikiem ZG.

  MegaTax doradzi!

  Niemieckie prawo jest skomplikowane. Spore trudności mogą wynikać również z kwestii językowych. Polecamy swoje usługi wszystkim, którym zależy na bezproblemowym rozliczeniu rocznym ze stuprocentową gwarancją otrzymania należnego zwrotu.

  Specjalnie dla Ciebie

  Jesteśmy w Dąbrowie Tarnowskiej- łatwy zwrot podatku z Niemiec

  Opinie

  Dołącz do grona zadowolonych klientów

  Opinia - Hania Klasa-Karkowska
  Hania Klasa-Karkowska
  Polecam usługi tej firmy, mimo że jesteśmy z drugiego końca Polski rozliczenie przebiegło sprawnie i bezproblemowo, wszystkie formalności udało się załatwić drogą elektroniczną lub pocztową. Dodam że korzystaliśmy z mężem pierwszy raz z usług Megatax a w przyszłym roku skorzystamy ponownie.
  Opinia - Karolina Rakoczy
  Karolina Rakoczy
  Pierwszy raz skorzystałam z usługi rozliczenia podatku zza granicy przez firmę Megatax. Pracownicy rzetelni, a miłym zaskoczeniem okazał się niedługi okres oczekiwania na zwrot. W moim przypadku wyniósł on 2 miesiące, a rozliczałam się z trzech lat do tyłu. Kwoty wyliczone przez pracowników praktycznie w zupełności pokryły się z rzeczywistym, odzyskanym zwrotem podatku. Polecam!
  Opinia - Monika Siwula
  Monika Siwula
  Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Szybko sprawnie i profesjonalnie zostało wszystko wykwykonane. Polecam ich usługi jeśli chodzi o rozliczenie się z niemieckiego podatku
  Opinia - Wojciech Lech
  Wojciech Lech
  Korzystam co roku z tej firmy wszystko załatwiają na tip top. Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Polecam
  Opinia - Jakub Lasota
  Jakub Lasota
  Serdecznie polecam ,dokładna pomoc w każdym kroku od początku do końca, bardzo dobry kontakt z firmą
  Opinia - Kasia Łaska
  Kasia Łaska
  Bardzo goraco polecam. Korzystalismy z uslug firmy i jestesmy bardzo zadowoleni. Profesjonalne podejscie do sprawy.
  Opinia - Monika Partyka
  Monika Partyka
  Polecam w stu procentach tą firmę. Wszystko miło i szybko załatwione. Bardzo profesjonalne podejscie.
  Opinia - Patryk Duda
  Patryk Duda
  Polecam jak najbardziej tą firmę. Wszystko załatwione jak należy. Szybki zwrot. Profesjonalne podejście do klienta .
  Opinia - Angela Wiewiórka
  Angela Wiewiórka
  Serdecznie wszystkim polecam , wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo :) polecam jeszcze raz
  Opinia - Sylwia Płusa
  Sylwia Płusa
  Witam. Polecam daną firme mają naprawdę szybki system pracy i dobrze rozliczaja. Sama juz poleciłam tą firme kilku znajomym ze wzgledu nawet na to że nie mają wysokich cen w porównaniu do innych firm.
  Opinia - Agnieszka Buś-Surmiak
  Agnieszka Buś-Surmiak
  Bardzo profesjonalna firma. Byłam informowana na bieżąco o każdej czynności dotyczącej mojego rozliczenia z pidatku w Anglii. Inni tego nie robią! Polecam wszystkim????
  Opinia - Monika Marcinkowska
  Monika Marcinkowska
  Bardzo polecam to biuro. Profesjonalna, rzeczowa obsługa. Zwrot podatku zgodny z terminem określonym przez miłą Panią Kasię z Poznania. Bardzo jesteśmy z mężem zadowoleni z kontaktu i współpracy . Jeszcze raz bardzo bardzo polecamy. Jarosław i Monika.
  Opinia - Anna Dziąćko
  Anna Dziąćko
  Polecam serdecznie Profesjonalna obsługa Korzystamy drugi rok Pani z oddziału w Tarnowie mega profesjonalna Odzyskalismy podatek za ubiegły rok szybko i sprawnie oraz rodzinne na córkę Z pewnością będziemy korzystać nadal
  Opinia - Mateusz Jasiński
  Mateusz Jasiński
  Jak najbardziej polecam . Pierwszy raz rozliczałem się z dochodu uzyskanego za granica . Dzięki solidnemu podejściu pracowników szybko otrzymałem zwrot , co roku będę do was wracał firma godna zaufania.
  Opinia - Renata Tęcza-Hajnold
  Renata Tęcza-Hajnold
  Po raz pierwszy korzystałam z usług megatax w tym roku z polecenia znajomej ,więc teraz ja mogę polecić tę firmę za profesjonalne podejście do klienta rzetelność i chęć pomocy w razie niezrozumiałej dla mnie korespondencji zza granicy ???? POLECAM!!!!
  Przejrzyste warunki

  Sprawdź, jakie to proste!

  1 / 5Wypełniasz prosty formularz na naszej stronie

  2 / 5Otrzymujesz od nas wstępną kalkulację podatkową

  3 / 5Możesz też odwiedzić jedno z naszych biur w całej Polsce

  5 / 5Po kilku miesiącach otrzymujesz zwrot podatku bezpośrednio na swoje konto

  4 / 5Podpisujesz dokumenty

  Pomożemy Ci odzyskać Twój podatek!
  Z nami zyskasz!