Zwrot podatku z Niemiec - Nowy Sącz - Megatax

Pracowałeś za granicą?

Odzyskaj podatek razem z nami – jesteśmy w Nowym Sączu!

EUR

  Wnioskuj teraz o zwrot podatku

  Nie czekaj aż sprawa się przedawni!

  Zwrot podatku Nowy Sącz

  Trudno chyba w Polsce o rodzinę, w której choć jeden z członków nie pracował wcześniej bądź też aktualnie pracuje za naszą zachodnią granicą. Przecież RFN już od wielu lat przyciąga do siebie zarówno doświadczonych fachowców z wielu branż wyjeżdżających na stałe, jak i pracowników tymczasowych, którzy po jakimś czasie będą chcieli wrócić z powrotem do kraju, oczywiście z zarobionymi euro w kieszeni.

  Praktyka pokazuje jednak, że choć mnóstwo osób decyduje się na emigrację zarobkową, tylko niewiele z nich zdaje sobie sprawę, że przysługuje im zwrot podatku z Niemiec. Specjaliści z oddziału Megatax w Nowym Sączu szybko przeprowadzą Cię przez całą procedurę urzędniczą, tak że pozostanie Ci jedynie czekać, aż pieniądze znajdą się na koncie bankowym!

  Komu należy się zwrot podatku z Niemiec?


  Na dodatkowe pieniądze mogą liczyć wszystkie osoby, które posiadały legalny stosunek pracy w RFN w ciągu ostatnich 4 lat, a wysokość składek odprowadzanych za nie przez pracodawcę była wyższa od kwoty obliczonej przez Finanzamt (odpowiednik naszego urzędu skarbowego). Dodatkowo, jeżeli przepracowałeś(-aś) dłużej niż 183 dni, masz prawo ubiegania się nie tylko o zwrot nadpłaconego podatku z Niemiec, lecz również możliwość odzyskania środków wydanych np. na dojazdy do pracy czy zakwaterowanie za granicą.

  Wystarczy, że odwiedzisz placówkę naszej firmy w Nowym Sączu, a jeden z naszych doświadczonych pracowników chętnie ustali, jakie ulgi Ci się należą i powie, w jaki sposób należy je udokumentować. Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, prowizję możesz zapłacić dopiero, gdy uda nam się uzyskać zwrot podatku z Niemiec – niczym nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać!

  Pełna obsługa Klienta w cenie usługi – od szczegółowych kalkulacji podatkowych, aż po profesjonalne tłumaczenie dokumentacji urzędowej


  W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych firm oferujących odzyskiwanie zwrotu podatku z Niemiec, firma Megatax jest w pełni legalnym, certyfikowanym przedstawicielem w Finanzamt, co pozwala skrócić czas wypłaty należnych Ci pieniędzy do niezbędnego minimum. Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych usług? Nie czekaj, aż będzie za późno na otrzymanie dodatkowych środków z tytułu pracy za granicą, zadzwoń do nas już dziś!

  Specjalnie dla Ciebie

  Jesteśmy w Nowym Sączu - łatwy zwrot podatku z Niemiec Nowy Sącz

  Opinie

  Dołącz do grona zadowolonych klientów

  Opinia - Hania Klasa-Karkowska
  Hania Klasa-Karkowska
  Polecam usługi tej firmy, mimo że jesteśmy z drugiego końca Polski rozliczenie przebiegło sprawnie i bezproblemowo, wszystkie formalności udało się załatwić drogą elektroniczną lub pocztową. Dodam że korzystaliśmy z mężem pierwszy raz z usług Megatax a w przyszłym roku skorzystamy ponownie.
  Opinia - Karolina Rakoczy
  Karolina Rakoczy
  Pierwszy raz skorzystałam z usługi rozliczenia podatku zza granicy przez firmę Megatax. Pracownicy rzetelni, a miłym zaskoczeniem okazał się niedługi okres oczekiwania na zwrot. W moim przypadku wyniósł on 2 miesiące, a rozliczałam się z trzech lat do tyłu. Kwoty wyliczone przez pracowników praktycznie w zupełności pokryły się z rzeczywistym, odzyskanym zwrotem podatku. Polecam!
  Opinia - Monika Siwula
  Monika Siwula
  Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Szybko sprawnie i profesjonalnie zostało wszystko wykwykonane. Polecam ich usługi jeśli chodzi o rozliczenie się z niemieckiego podatku
  Opinia - Wojciech Lech
  Wojciech Lech
  Korzystam co roku z tej firmy wszystko załatwiają na tip top. Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Polecam
  Opinia - Jakub Lasota
  Jakub Lasota
  Serdecznie polecam ,dokładna pomoc w każdym kroku od początku do końca, bardzo dobry kontakt z firmą
  Opinia - Kasia Łaska
  Kasia Łaska
  Bardzo goraco polecam. Korzystalismy z uslug firmy i jestesmy bardzo zadowoleni. Profesjonalne podejscie do sprawy.
  Opinia - Monika Partyka
  Monika Partyka
  Polecam w stu procentach tą firmę. Wszystko miło i szybko załatwione. Bardzo profesjonalne podejscie.
  Opinia - Patryk Duda
  Patryk Duda
  Polecam jak najbardziej tą firmę. Wszystko załatwione jak należy. Szybki zwrot. Profesjonalne podejście do klienta .
  Opinia - Angela Wiewiórka
  Angela Wiewiórka
  Serdecznie wszystkim polecam , wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo :) polecam jeszcze raz
  Opinia - Sylwia Płusa
  Sylwia Płusa
  Witam. Polecam daną firme mają naprawdę szybki system pracy i dobrze rozliczaja. Sama juz poleciłam tą firme kilku znajomym ze wzgledu nawet na to że nie mają wysokich cen w porównaniu do innych firm.
  Opinia - Agnieszka Buś-Surmiak
  Agnieszka Buś-Surmiak
  Bardzo profesjonalna firma. Byłam informowana na bieżąco o każdej czynności dotyczącej mojego rozliczenia z pidatku w Anglii. Inni tego nie robią! Polecam wszystkim????
  Opinia - Monika Marcinkowska
  Monika Marcinkowska
  Bardzo polecam to biuro. Profesjonalna, rzeczowa obsługa. Zwrot podatku zgodny z terminem określonym przez miłą Panią Kasię z Poznania. Bardzo jesteśmy z mężem zadowoleni z kontaktu i współpracy . Jeszcze raz bardzo bardzo polecamy. Jarosław i Monika.
  Opinia - Anna Dziąćko
  Anna Dziąćko
  Polecam serdecznie Profesjonalna obsługa Korzystamy drugi rok Pani z oddziału w Tarnowie mega profesjonalna Odzyskalismy podatek za ubiegły rok szybko i sprawnie oraz rodzinne na córkę Z pewnością będziemy korzystać nadal
  Opinia - Mateusz Jasiński
  Mateusz Jasiński
  Jak najbardziej polecam . Pierwszy raz rozliczałem się z dochodu uzyskanego za granica . Dzięki solidnemu podejściu pracowników szybko otrzymałem zwrot , co roku będę do was wracał firma godna zaufania.
  Opinia - Renata Tęcza-Hajnold
  Renata Tęcza-Hajnold
  Po raz pierwszy korzystałam z usług megatax w tym roku z polecenia znajomej ,więc teraz ja mogę polecić tę firmę za profesjonalne podejście do klienta rzetelność i chęć pomocy w razie niezrozumiałej dla mnie korespondencji zza granicy ???? POLECAM!!!!
  Przejrzyste warunki

  Sprawdź, jakie to proste!

  1 / 5Wypełniasz prosty formularz na naszej stronie

  2 / 5Otrzymujesz od nas wstępną kalkulację podatkową

  3 / 5Możesz też odwiedzić jedno z naszych biur w całej Polsce

  5 / 5Po kilku miesiącach otrzymujesz zwrot podatku bezpośrednio na swoje konto

  4 / 5Podpisujesz dokumenty

  Pomożemy Ci odzyskać Twój podatek!
  Z nami zyskasz!