Zwrot podatku z Niemiec - Pińczów - Megatax

Pracowałeś za granicą?

Odzyskaj podatek razem z nami - jesteśmy w Pińczowie!

EUR

  Wnioskuj teraz o zwrot podatku

  Nie czekaj aż sprawa się przedawni!

  Jeśli jesteś jednym z tych Polaków, którzy zdecydowali się na podjęcie pracy za naszą zachodnią granicą, warto byśmy się poznali. Chętnie pomożemy Ci w rozliczeniu Twojego niemieckiego podatku dochodowego, o którego zwrot może ubiegać się każdy, kto legalnie został zatrudniony na terenie Niemiec. Jeśli wysokość składek, które odprowadzał Twój pracodawca jest większa niż końcowa wartość podatku wskazana przez Urząd Skarbowy, przysługuje Ci jego zwrot.

  Rozliczenie podatku z Niemiec

  U naszego sąsiada rozliczenie można podzielić na dwa rodzaje: ograniczone i nieograniczone. Ograniczone nie pozwala na korzystanie z ulg i dotyczy osób, które nie pracowały w Niemczech dłużej niż 183 dni. Drugi rodzaj to rozliczenie nieograniczone, w ramach którego można ubiegać się o ulgi i to do 4 lat wstecz. Biuro, które prowadzimy w Pińczowie pomoże każdemu w formalnościach związanych z ubieganiem się o zwrot podatku dochodowego z Niemiec.

  Czym się zajmiemy?

  Wesprzemy wszystkich, którzy chcą uzyskać zwrot podatku dochodowego od naszego sąsiada. Nie tylko obliczymy należną kwotę, ale również wskażemy, o które ulgi wnioskujący może się ubiegać. Przygotujemy pełne rozliczenie i złożymy je w imieniu Klienta. Jedynym jego zadaniem jest dostarczenie nam koniecznych dokumentów i rachunków potwierdzających wysokość ponoszonych wydatków oraz numeru konta bankowego, na który mają trafić pieniądze.

  Niezbędne dokumenty

  Wnioskując o zwrot, masz obowiązek przedstawić zaświadczenia o dochodach. Każdy z pracodawców, u których podejmowałeś pracę, powinien dostarczyć Ci Lohnsteuerbescheinigung, czyli dokument z rocznym zestawieniem uzyskanych dochodów. Niezbędnym dokumentem jest również dowód osobisty lub paszport. Od polskiego Urzędu Skarbowego powinieneś otrzymać dokument UE/EOG zawierający informacje o dochodach uzyskanych w Polsce. By go otrzymać, należy złożyć zeznanie PIT36 z załącznikiem ZG. Konieczne jest również udokumentowanie poniesionych kosztów, o których informacje umieszcza się w odpowiednim formularzu. Formalności jest bardzo dużo, dlatego warto pozostawić je w naszych, doświadczonych rękach.

  Specjalnie dla Ciebie

  Jesteśmy w Pińczowie - łatwy zwrot podatku z Niemiec

  Opinie

  Dołącz do grona zadowolonych klientów

  Opinia - Hania Klasa-Karkowska
  Hania Klasa-Karkowska
  Polecam usługi tej firmy, mimo że jesteśmy z drugiego końca Polski rozliczenie przebiegło sprawnie i bezproblemowo, wszystkie formalności udało się załatwić drogą elektroniczną lub pocztową. Dodam że korzystaliśmy z mężem pierwszy raz z usług Megatax a w przyszłym roku skorzystamy ponownie.
  Opinia - Karolina Rakoczy
  Karolina Rakoczy
  Pierwszy raz skorzystałam z usługi rozliczenia podatku zza granicy przez firmę Megatax. Pracownicy rzetelni, a miłym zaskoczeniem okazał się niedługi okres oczekiwania na zwrot. W moim przypadku wyniósł on 2 miesiące, a rozliczałam się z trzech lat do tyłu. Kwoty wyliczone przez pracowników praktycznie w zupełności pokryły się z rzeczywistym, odzyskanym zwrotem podatku. Polecam!
  Opinia - Monika Siwula
  Monika Siwula
  Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Szybko sprawnie i profesjonalnie zostało wszystko wykwykonane. Polecam ich usługi jeśli chodzi o rozliczenie się z niemieckiego podatku
  Opinia - Wojciech Lech
  Wojciech Lech
  Korzystam co roku z tej firmy wszystko załatwiają na tip top. Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Polecam
  Opinia - Jakub Lasota
  Jakub Lasota
  Serdecznie polecam ,dokładna pomoc w każdym kroku od początku do końca, bardzo dobry kontakt z firmą
  Opinia - Kasia Łaska
  Kasia Łaska
  Bardzo goraco polecam. Korzystalismy z uslug firmy i jestesmy bardzo zadowoleni. Profesjonalne podejscie do sprawy.
  Opinia - Monika Partyka
  Monika Partyka
  Polecam w stu procentach tą firmę. Wszystko miło i szybko załatwione. Bardzo profesjonalne podejscie.
  Opinia - Patryk Duda
  Patryk Duda
  Polecam jak najbardziej tą firmę. Wszystko załatwione jak należy. Szybki zwrot. Profesjonalne podejście do klienta .
  Opinia - Angela Wiewiórka
  Angela Wiewiórka
  Serdecznie wszystkim polecam , wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo :) polecam jeszcze raz
  Opinia - Sylwia Płusa
  Sylwia Płusa
  Witam. Polecam daną firme mają naprawdę szybki system pracy i dobrze rozliczaja. Sama juz poleciłam tą firme kilku znajomym ze wzgledu nawet na to że nie mają wysokich cen w porównaniu do innych firm.
  Opinia - Agnieszka Buś-Surmiak
  Agnieszka Buś-Surmiak
  Bardzo profesjonalna firma. Byłam informowana na bieżąco o każdej czynności dotyczącej mojego rozliczenia z pidatku w Anglii. Inni tego nie robią! Polecam wszystkim????
  Opinia - Monika Marcinkowska
  Monika Marcinkowska
  Bardzo polecam to biuro. Profesjonalna, rzeczowa obsługa. Zwrot podatku zgodny z terminem określonym przez miłą Panią Kasię z Poznania. Bardzo jesteśmy z mężem zadowoleni z kontaktu i współpracy . Jeszcze raz bardzo bardzo polecamy. Jarosław i Monika.
  Opinia - Anna Dziąćko
  Anna Dziąćko
  Polecam serdecznie Profesjonalna obsługa Korzystamy drugi rok Pani z oddziału w Tarnowie mega profesjonalna Odzyskalismy podatek za ubiegły rok szybko i sprawnie oraz rodzinne na córkę Z pewnością będziemy korzystać nadal
  Opinia - Mateusz Jasiński
  Mateusz Jasiński
  Jak najbardziej polecam . Pierwszy raz rozliczałem się z dochodu uzyskanego za granica . Dzięki solidnemu podejściu pracowników szybko otrzymałem zwrot , co roku będę do was wracał firma godna zaufania.
  Opinia - Renata Tęcza-Hajnold
  Renata Tęcza-Hajnold
  Po raz pierwszy korzystałam z usług megatax w tym roku z polecenia znajomej ,więc teraz ja mogę polecić tę firmę za profesjonalne podejście do klienta rzetelność i chęć pomocy w razie niezrozumiałej dla mnie korespondencji zza granicy ???? POLECAM!!!!
  Przejrzyste warunki

  Sprawdź, jakie to proste!

  1 / 5Wypełniasz prosty formularz na naszej stronie

  2 / 5Otrzymujesz od nas wstępną kalkulację podatkową

  3 / 5Możesz też odwiedzić jedno z naszych biur w całej Polsce

  5 / 5Po kilku miesiącach otrzymujesz zwrot podatku bezpośrednio na swoje konto

  4 / 5Podpisujesz dokumenty

  Pomożemy Ci odzyskać Twój podatek!
  Z nami zyskasz!