Zwrot podatku z Niemiec-Rybnik - Megatax

Pracowałeś za granicą?

Odzyskaj podatek razem z nami - jesteśmy w Rybniku!

EUR

  Wnioskuj teraz o zwrot podatku

  Nie czekaj aż sprawa się przedawni!

  Wyjazd na “saksy” do naszych zachodnich sąsiadów to wciąż doskonały sposób na zarobienie pokaźnej gotówki w stosunkowo krótkim czasie. Nic więc dziwnego, że wielu naszych rodaków decyduje się na podjęcie tymczasowej pracy w RFN, tym bardziej że często wymagana jest jedynie minimalna znajomość języka. Jeżeli jesteś jednym z nich, a Twój stosunek pracy był całkowicie legalny, bardzo możliwe, że masz prawo ubiegać się o zwrot podatku z Niemiec! W załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności pomoże Ci firma Megatax – nasze oddziały znajdują się w dziesiątkach miejscowości w całej Polsce, jedna z placówek znajduje się też w Rybniku!

  Minimum formalności, maksimum satysfakcji – uzyskaj szybki zwrot podatku z Niemiec przy pomocy specjalistów z Megatax!

  Tym, co wyróżnia nas na rynku, jest niezwykle prosta i przejrzysta procedura: wystarczy wypełnić wniosek na stronie, na którego podstawie przygotujemy wstępną kalkulację. Jeżeli uznasz, że gra jest warta świeczki, działamy dalej! Następnie wypełniamy wszystkie potrzebne wnioski, ewentualnie prosimy Cię o dosłanie bądź dostarczenie w inny sposób wymaganych zaświadczeń i dokumentów, a w razie potrzeby weryfikujemy Twoją sprawę z urzędnikami Finanzamtu. Potem czas na ostatni krok: złożenie podpisu na wniosku o zwrot podatku z Niemiec, później pozostaje już tylko czekać, aż przelew pojawi się na koncie. Proste, prawda?

  Chcesz odzyskać całą należną Ci kwotę zwrotu podatku z Niemiec? Nie działaj samemu, zaufaj ekspertom.

  Jednym z działań, które podejmujemy dla naszych Klientów, jest weryfikacja, czy nie przysługują im dodatkowe ulgi np. z tytułu wynajmowania mieszkania za granicą lub dojazdu do pracy. Często okazuje się, że można dzięki temu odzyskać nawet kilkaset euro więcej. Warto też podkreślić, że u nas wszystko masz pod kontrolą – w cenie usługi otrzymujesz też całą przetłumaczoną dokumentację (decyzję o przyznaniu zwrotu podatku z Niemiec itd.) i na bieżąco informujemy Cię o każdym kroku wykonanym w Twojej sprawie.

  Masz pytania? Zajrzyj do naszego oddziału w Rybniku lub skontaktuj się z nami w inny sposób, na pewno będziemy w stanie zapewnić Ci profesjonalne doradztwo!

  Specjalnie dla Ciebie

  Jesteśmy w Rybniku- łatwy zwrot podatku z Niemiec Rybnik

  Opinie

  Dołącz do grona zadowolonych klientów

  Opinia - Hania Klasa-Karkowska
  Hania Klasa-Karkowska
  Polecam usługi tej firmy, mimo że jesteśmy z drugiego końca Polski rozliczenie przebiegło sprawnie i bezproblemowo, wszystkie formalności udało się załatwić drogą elektroniczną lub pocztową. Dodam że korzystaliśmy z mężem pierwszy raz z usług Megatax a w przyszłym roku skorzystamy ponownie.
  Opinia - Karolina Rakoczy
  Karolina Rakoczy
  Pierwszy raz skorzystałam z usługi rozliczenia podatku zza granicy przez firmę Megatax. Pracownicy rzetelni, a miłym zaskoczeniem okazał się niedługi okres oczekiwania na zwrot. W moim przypadku wyniósł on 2 miesiące, a rozliczałam się z trzech lat do tyłu. Kwoty wyliczone przez pracowników praktycznie w zupełności pokryły się z rzeczywistym, odzyskanym zwrotem podatku. Polecam!
  Opinia - Monika Siwula
  Monika Siwula
  Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Szybko sprawnie i profesjonalnie zostało wszystko wykwykonane. Polecam ich usługi jeśli chodzi o rozliczenie się z niemieckiego podatku
  Opinia - Wojciech Lech
  Wojciech Lech
  Korzystam co roku z tej firmy wszystko załatwiają na tip top. Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Polecam
  Opinia - Jakub Lasota
  Jakub Lasota
  Serdecznie polecam ,dokładna pomoc w każdym kroku od początku do końca, bardzo dobry kontakt z firmą
  Opinia - Kasia Łaska
  Kasia Łaska
  Bardzo goraco polecam. Korzystalismy z uslug firmy i jestesmy bardzo zadowoleni. Profesjonalne podejscie do sprawy.
  Opinia - Monika Partyka
  Monika Partyka
  Polecam w stu procentach tą firmę. Wszystko miło i szybko załatwione. Bardzo profesjonalne podejscie.
  Opinia - Patryk Duda
  Patryk Duda
  Polecam jak najbardziej tą firmę. Wszystko załatwione jak należy. Szybki zwrot. Profesjonalne podejście do klienta .
  Opinia - Angela Wiewiórka
  Angela Wiewiórka
  Serdecznie wszystkim polecam , wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo :) polecam jeszcze raz
  Opinia - Sylwia Płusa
  Sylwia Płusa
  Witam. Polecam daną firme mają naprawdę szybki system pracy i dobrze rozliczaja. Sama juz poleciłam tą firme kilku znajomym ze wzgledu nawet na to że nie mają wysokich cen w porównaniu do innych firm.
  Opinia - Agnieszka Buś-Surmiak
  Agnieszka Buś-Surmiak
  Bardzo profesjonalna firma. Byłam informowana na bieżąco o każdej czynności dotyczącej mojego rozliczenia z pidatku w Anglii. Inni tego nie robią! Polecam wszystkim????
  Opinia - Monika Marcinkowska
  Monika Marcinkowska
  Bardzo polecam to biuro. Profesjonalna, rzeczowa obsługa. Zwrot podatku zgodny z terminem określonym przez miłą Panią Kasię z Poznania. Bardzo jesteśmy z mężem zadowoleni z kontaktu i współpracy . Jeszcze raz bardzo bardzo polecamy. Jarosław i Monika.
  Opinia - Anna Dziąćko
  Anna Dziąćko
  Polecam serdecznie Profesjonalna obsługa Korzystamy drugi rok Pani z oddziału w Tarnowie mega profesjonalna Odzyskalismy podatek za ubiegły rok szybko i sprawnie oraz rodzinne na córkę Z pewnością będziemy korzystać nadal
  Opinia - Mateusz Jasiński
  Mateusz Jasiński
  Jak najbardziej polecam . Pierwszy raz rozliczałem się z dochodu uzyskanego za granica . Dzięki solidnemu podejściu pracowników szybko otrzymałem zwrot , co roku będę do was wracał firma godna zaufania.
  Opinia - Renata Tęcza-Hajnold
  Renata Tęcza-Hajnold
  Po raz pierwszy korzystałam z usług megatax w tym roku z polecenia znajomej ,więc teraz ja mogę polecić tę firmę za profesjonalne podejście do klienta rzetelność i chęć pomocy w razie niezrozumiałej dla mnie korespondencji zza granicy ???? POLECAM!!!!
  Przejrzyste warunki

  Sprawdź, jakie to proste!

  1 / 5Wypełniasz prosty formularz na naszej stronie

  2 / 5Otrzymujesz od nas wstępną kalkulację podatkową

  3 / 5Możesz też odwiedzić jedno z naszych biur w całej Polsce

  5 / 5Po kilku miesiącach otrzymujesz zwrot podatku bezpośrednio na swoje konto

  4 / 5Podpisujesz dokumenty

  Pomożemy Ci odzyskać Twój podatek!
  Z nami zyskasz!