Zwrot podatku z Niemiec - Limanowa - Megatax

Pracowałeś za granicą?

Odzyskaj podatek razem z nami - jesteśmy w Limanowej!

EUR

  Wnioskuj teraz o zwrot podatku

  Nie czekaj aż sprawa się przedawni!

  Jeżeli w ostatnich latach byłeś(-aś) legalnie zatrudniony(-a) za naszą zachodnią granicą, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że przysługują Ci dodatkowe pieniądze. Mamy tutaj na myśli oczywiście zwrot nadpłaconego podatku z Niemiec – w ogromnej liczbie przypadków można bowiem stwierdzić, że wysokość składek odprowadzanych za Ciebie przez pracodawcę w trakcie okresu rozliczeniowego przekraczała kwotę obliczoną przez Finanzamt, czyli odpowiednik naszego Urzędu Skarbowego.

  Nie wiesz, jak odzyskać należne Ci środki? Nie znasz wystarczająco dobrze języka i tamtejszych przepisów prawnych? Obawiasz się trudnych do pokonania formalności? Postaw na specjalistów z firmy Megatax posiadającej swój oddział również w Limanowej, z nami cała procedura odzyskiwania zwrotu podatku z Niemiec przebiegnie bez zbędnych komplikacji!

  Kompleksowa obsługa Klientów


  Na rynku działamy już od lat i udało nam się opracować wygodną dla Klientów, przejrzystą procedurę: wstępną kalkulację przygotowujemy całkowicie bezpłatnie, na podstawie danych z wniosku wypełnionego na stronie lub przekazanych nam podczas indywidualnej rozmowy na miejscu, w oddziale. Profesjonaliści pomogą Ci odzyskać zwrot podatku z Niemiec w pełnej kwocie: weryfikujemy np. czy przysługują Ci dodatkowe ulgi z tytułu najmu mieszkania zagranicą czy codziennych dojazdów do pracy komunikacją publiczną. Będą nam w tym celu potrzebne odpowiednie dokumenty: m.in. Lohnsteuerbescheinigung, umowa potwierdzająca najem lokalu, potwierdzenia zapłaty rachunków itp.
  Gdy będziemy mieli już wszystkie niezbędne informacje, wypełnimy i wyślemy podpisany przez Ciebie wniosek do właściwego Finanzamtu. Gdy tylko zostanie on rozpatrzony pozytywnie, pieniądze pojawią się na Twoim indywidualnym koncie bankowym – zwykle cała procedura zajmuje urzędnikom kilka tygodni.

  Pewny zwrot podatku z Niemiec bez uciążliwych formalności


  Zainteresowała Cię nasza oferta? Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Chętnie udzielimy Ci wszystkich potrzebnych informacji i przekażemy tłumaczenie całej dokumentacji urzędowej w cenie realizacji usługi. Nie zwlekaj – rozliczeń pozwalających uzyskać zwrot podatku z Niemiec można dokonywać jedynie do 4 lat wstecz!

  Specjalnie dla Ciebie

  Jesteśmy w Limanowej- łatwy zwrot podatku z Niemiec

  Opinie

  Dołącz do grona zadowolonych klientów

  Opinia - Hania Klasa-Karkowska
  Hania Klasa-Karkowska
  Polecam usługi tej firmy, mimo że jesteśmy z drugiego końca Polski rozliczenie przebiegło sprawnie i bezproblemowo, wszystkie formalności udało się załatwić drogą elektroniczną lub pocztową. Dodam że korzystaliśmy z mężem pierwszy raz z usług Megatax a w przyszłym roku skorzystamy ponownie.
  Opinia - Karolina Rakoczy
  Karolina Rakoczy
  Pierwszy raz skorzystałam z usługi rozliczenia podatku zza granicy przez firmę Megatax. Pracownicy rzetelni, a miłym zaskoczeniem okazał się niedługi okres oczekiwania na zwrot. W moim przypadku wyniósł on 2 miesiące, a rozliczałam się z trzech lat do tyłu. Kwoty wyliczone przez pracowników praktycznie w zupełności pokryły się z rzeczywistym, odzyskanym zwrotem podatku. Polecam!
  Opinia - Monika Siwula
  Monika Siwula
  Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Szybko sprawnie i profesjonalnie zostało wszystko wykwykonane. Polecam ich usługi jeśli chodzi o rozliczenie się z niemieckiego podatku
  Opinia - Wojciech Lech
  Wojciech Lech
  Korzystam co roku z tej firmy wszystko załatwiają na tip top. Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Polecam
  Opinia - Jakub Lasota
  Jakub Lasota
  Serdecznie polecam ,dokładna pomoc w każdym kroku od początku do końca, bardzo dobry kontakt z firmą
  Opinia - Kasia Łaska
  Kasia Łaska
  Bardzo goraco polecam. Korzystalismy z uslug firmy i jestesmy bardzo zadowoleni. Profesjonalne podejscie do sprawy.
  Opinia - Monika Partyka
  Monika Partyka
  Polecam w stu procentach tą firmę. Wszystko miło i szybko załatwione. Bardzo profesjonalne podejscie.
  Opinia - Patryk Duda
  Patryk Duda
  Polecam jak najbardziej tą firmę. Wszystko załatwione jak należy. Szybki zwrot. Profesjonalne podejście do klienta .
  Opinia - Angela Wiewiórka
  Angela Wiewiórka
  Serdecznie wszystkim polecam , wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo :) polecam jeszcze raz
  Opinia - Sylwia Płusa
  Sylwia Płusa
  Witam. Polecam daną firme mają naprawdę szybki system pracy i dobrze rozliczaja. Sama juz poleciłam tą firme kilku znajomym ze wzgledu nawet na to że nie mają wysokich cen w porównaniu do innych firm.
  Opinia - Agnieszka Buś-Surmiak
  Agnieszka Buś-Surmiak
  Bardzo profesjonalna firma. Byłam informowana na bieżąco o każdej czynności dotyczącej mojego rozliczenia z pidatku w Anglii. Inni tego nie robią! Polecam wszystkim????
  Opinia - Monika Marcinkowska
  Monika Marcinkowska
  Bardzo polecam to biuro. Profesjonalna, rzeczowa obsługa. Zwrot podatku zgodny z terminem określonym przez miłą Panią Kasię z Poznania. Bardzo jesteśmy z mężem zadowoleni z kontaktu i współpracy . Jeszcze raz bardzo bardzo polecamy. Jarosław i Monika.
  Opinia - Anna Dziąćko
  Anna Dziąćko
  Polecam serdecznie Profesjonalna obsługa Korzystamy drugi rok Pani z oddziału w Tarnowie mega profesjonalna Odzyskalismy podatek za ubiegły rok szybko i sprawnie oraz rodzinne na córkę Z pewnością będziemy korzystać nadal
  Opinia - Mateusz Jasiński
  Mateusz Jasiński
  Jak najbardziej polecam . Pierwszy raz rozliczałem się z dochodu uzyskanego za granica . Dzięki solidnemu podejściu pracowników szybko otrzymałem zwrot , co roku będę do was wracał firma godna zaufania.
  Opinia - Renata Tęcza-Hajnold
  Renata Tęcza-Hajnold
  Po raz pierwszy korzystałam z usług megatax w tym roku z polecenia znajomej ,więc teraz ja mogę polecić tę firmę za profesjonalne podejście do klienta rzetelność i chęć pomocy w razie niezrozumiałej dla mnie korespondencji zza granicy ???? POLECAM!!!!
  Przejrzyste warunki

  Sprawdź, jakie to proste!

  1 / 5Wypełniasz prosty formularz na naszej stronie

  2 / 5Otrzymujesz od nas wstępną kalkulację podatkową

  3 / 5Możesz też odwiedzić jedno z naszych biur w całej Polsce

  5 / 5Po kilku miesiącach otrzymujesz zwrot podatku bezpośrednio na swoje konto

  4 / 5Podpisujesz dokumenty

  Pomożemy Ci odzyskać Twój podatek!
  Z nami zyskasz!