Jak uzyskać zwrot podatku z zagranicy - warunki, kroki, czas oczekiwania - MegaTax

Pracowałeś za granicą i chcesz uzyskać zwrot podatku z Holandii, Niemiec czy też Belgii? Znakomicie trafiłeś, gdyż dzięki naszym usługom cała procedura przebiegnie sprawnie i szybko, a Ty, zanim się obejrzysz, otrzymasz pieniądze na swoje konto bankowe. Co więc musisz zrobić? Wystarczy, że nam zaufasz i postąpisz zgodnie z prostymi 5 krokami, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Wszystko po to, by jak najbardziej ograniczyć formalności po Twojej stronie.

Jak wygląda zwrot podatku z zagranicy, korzystając z usług Megatax?

W pierwszej kolejności musisz wypełnić krótki formularz, który znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce “kontakt”. Znajdują się w nim pytania o podstawowe informacje związane m.in. z uzyskanymi zarobkami czy też krajem, w którym wykonywałeś pracę zarobkową. Na zgłoszenia odpowiadamy możliwie jak najszybciej, nawet w ciągu 24 godzin. Po przeanalizowaniu przesłanych informacji prześlemy Ci wstępną kalkulację podatkową wraz z wysokością przysługującego Ci zwrotu podatku z Niemiec czy też Holandii.

W związku z tym możesz odwiedzić jedno z naszych biur w całej Polsce lub pozostać przy kontakcie mailowym i telefonicznym – wszystko tak naprawdę zależy od Ciebie. Ostatnią rzeczą, którą musisz wykonać, jest zapoznanie się i podpisanie się pod przygotowanymi przez nas dokumentami. Gdy to zrobisz, możesz spokojnie wyczekiwać pieniędzy na swoim koncie bankowym. Zwyczajowo proces ten trwa kilka miesięcy. Widzisz jakie to proste? Nie czekaj więc i już dziś skorzystaj z naszych usług!

Przejrzyste warunki

Sprawdź, jakie to proste!

1 / 5Wypełniasz prosty formularz na naszej stronie

2 / 5Otrzymujesz od nas wstępną kalkulację podatkową

3 / 5Możesz też odwiedzić jedno z naszych biur w całej Polsce

5 / 5Po kilku miesiącach otrzymujesz zwrot podatku bezpośrednio na swoje konto

4 / 5Podpisujesz dokumenty

Prawda, że proste?

Wnioskuj o zwrot podatku już teraz.

EUR

    Wnioskuj teraz o zwrot podatku

    Nie czekaj aż sprawa się przedawni!